Roncsolásmentes anyagvizsgáló eszközök fogalmazása, szervize, kalibrálása, ipari röntgenátvilágítás
hu  |  en
Bisnode tanusitvany

Kapcsolat, kollégák, térkép

KE-TECH Kft.
1183 Budapest, Üllői út 470.

Útvonaltervezés:
É 47,43856° ; K19,19055°
http://richpoi.hu/route/
kattintson és írja be a POI Név mezőbe, hogy ke-tech illetve alatta vegye ki a pipát a négyzetből.

Nyitvatartás: H-Cs-ig.: 8-16 óráig,    P.: 8-14 óráig
Telefon: (+361) 290-0151
Fax: (+361) 292-2159
E-mail: ketech@ketech.hu

Monori telephely: É 47 ° 19’49” - K 19 ° 28’33”

Név

Telefon

E-mail

     

Kecskés Péter
ügyvezető

(+361) 290-0151

pkecskes@ketech.hu

     

KERESKEDELEM

   

Takó László             kereskedelmi és minőségirányítási vezető

(+361) 290-0151

ltako@ketech.hu

Orentsák Géza
anyagvizsgáló szakértő, üzletkötő

(+361) 290-0151

gorentsak@ketech.hu

Kickinger Mária      kereskedelmi asszisztens

(+361) 290-0151

mkickinger@ketech.hu

Pletser Gábor
logisztikai ügyintéző

(+361) 290-0151

gpletser@ketech.hu

Homoki Ádám

üzletkötő-kereskedő

 (+361) 290-0151 ahomoki@ketech.hu

SZERVIZ ÉS KALIBRÁLÓLABOR

Benedek Béla                    szerviz- és kalibrálólabor vezető

(+361) 290-0151

bbenedek@ketech.hu

Palatinus Zoltán                 szerviz és kalibrálólabor technikus

(+361) 290-0151

zpalatinus@ketech.hu

 Berényi Sándor

szervízmérnök

 (+361)290-0151

 sberenyi@ketech.hu

Keresztes Márta                       szerviz és kalibráló labor asszisztens

(+361) 290-0151

mkeresztes@ketech.hu

     

PÉNZÜGY

   

Mácsár Istvánné
könyvelő

(+361) 290-0151

jmacsar@ketech.hu

Bokrosné Völgyesi Erika pénzügyi asszisztens

(+361) 290-0151

ebokros@ketech.hu

     

RÖNTGENÁTVILÁGÍTÁS

   

ifj. Kecskés Péter
radiológus

(+361) 290-0151

atvilagitas@ketech.hu

     

ÓLOMFÓLIA ELSZÁLLTÁS

   

Takó László               kereskedelmi és minőségirányítási vezető

(+361) 290-0151

ltako@ketech.hu